Doğan Makina
 532 385 25 05 - 549 373 01 02
 549 373 02 03 - 549 373 03 04

İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinası Fiyatları Özellikleri İndirimleri ve Firması
Doğan Makina

İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinaları Özellikleri Hakkında;

ikinci El Halı Sıkma Kurutma Makinası Fiyatları İndirimleri Firması Doğan Makina Doğan Makina olarak; kaliteli hizmet vermek ve sürekli yenilenen, gelişen teknolojiyide takip ederek birbirinden farklı ve son model İkinci el Halı Sıkma Kurutma Makinaları hakkındaki bilgilerimizi ve modellerimizi sizlere sunmanın gururu içindeyiz.

Halı Yıkama Firması olarak; aşağıdaki modellerimizden herhangi biriniz seçmekte zorlandığınızda, firma olarak size soracağımız birkaç soru bulunmaktadır. Bunların başında;

  • İkinci el Halı Sıkma Kurutma Makinası için ayırdığınız bütçeniz nedir?
  • Özel yapım bir cihaz mı talep ediyorsunuz?
  • Harcadığı enerji maksimum ne olmalı?
  • Cihazın ebatları sizin için önemli mi?
  • Almak istediğiniz cihazda kaç adet fırça bulunmalı vs...
    gibi bu ve benzeri birtakım sorular sormamız gerekmektedir.
    Bize vereceğiniz cevaplara göre size en uygun cihazı belirleyebiliriz.

Aşağıda listelenen ve İkinci el Halı Sıkma Kurutma makinalarının fiyatları üzerinden daha fazla indirim yapılmasını ister misiniz?
Bunu için yapmanız gereken tek şey ONLİNE TEKLİF ALMA panelimiz aracılığı ile bizlere ulaştığınız taktirde ayrıca indirim yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinası ve Fiyatları Aşağıda bulunan İkinci el Halı Sıkma Kurutma Makinasının haricinde istediğiniz farklı bir, halı sıkma, yorgan yıkama, nem alma, halı çırpma, halı yıkama makinaları, el tipi halı yıkama makinası , hav alma,, halı kurutma, halı yıkama makinaları, tam otomatik halı yıkama makinaları, halı paketleme veya İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinası , Halı Toz Alma Makinası 2. El, İkinci El Halı Çırpma Makinası, 2. El Halı Paketleme Makinası , Yorgan Yıkama Makinası İkinci El, Kamanyalı Halı Yıkama Makinalar-Setleri makinalarımızda indirimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu cihazlarımızın en önemli özelliği piyasada muadilinin olmayışıdır. Halı Yıkama Firmalarının şu konuda rahat olmalarını ve bizi Referanslarımıza sormalarını rica ederiz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız. İster sıfır(Halı Sıkma Kurutma Makinasını) bizden alın, isterseniz elinizde bize ait İkinci el Halı Sıkma Kurutma Makinasını sizden geri alalım. Bize 7 / 24 ulaşabilir. Bilgi talebinde bulanabilir veya cihazlarımız hakkında sizin keseniz uygun olan cihaz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Aşağıda üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm İkinci el Halı Sıkma Kurutma görsellerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Cihazların teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, bakmak istediğiniz modelin üzerine tıklayınız ve fiyatları aşağıda mevcuttur.

İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinaları Modellerimiz;

Tam Otomatik Tekerlekli Halı Sıkma Makinaları Görselleri;

(DMHST-01)
Tam Otomatik İkinci El
Tekerlekli Halı Sıkma Makinaları Görselleri;
Tam Otomatik Körüklü Halı Sıkma Makinaları Görselleri;

(DMHSK-01)
Tam Otomatik İkinci El
Körüklü Halı Sıkma Makinaları Görselleri;

İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinaları Fiyatlarımız;

YUKARI ÇIK
ONLİNE TEKLİF ALMA