Halkapınar 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında;

Halkapınar 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları Modellerimiz;

4FDM1 Serisi Halı Yıkama Makinası
4FDM1   /  20.000,00 TL
DMHY-17-12F-UR2F Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-17-12F-UR2F   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
DMHY-16-12F Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-16-12F   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
DMHY-15-8F Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-15-8F   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
3 Fırçalı Halı Yıkama DM-2EL-05 Model Makinası
DM-2EL-05   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
3 Fırçalı Halı Yıkama DM-2EL-04 Model Makinası
DM-2EL-04   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
6 Fırçalı Halı Yıkama DM-2EL-03 Model Makinası
DM-2EL-03   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
4 Fırçalı Halı Yıkama DM-2EL-02 Model Makinası
DM-2EL-02   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
10 Fırçalı Halı Yıkama DM-2EL-01 Model Makinası
DM-2EL-01   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
4 Fırçalı Halı Yıkama ECO Model Makinası
DMHY-14EC   /  ÜRÜN BULUNMUYOR
4 Fırçalı Halı Yıkama BAZ Model Makinası
DMHY-14BZ   /  ÜRÜN BULUNMUYOR

Halkapınar 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında;

indirimli kampanyali tam otomatik hali yikama makinalari fiiyatlari firmalari setleri kampanyalari Doğan Makina olarak; kaliteli hizmet vermek ve sürekli yenilenen, gelişen teknolojiyide takip ederek birbirinden farklı ve son model Halkapınar 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında; bilgilerimizi ve modellerimizi sizlere sunmanın gururu içindeyiz.

Halı Yıkama Firması olarak; aşağıdaki modellerimizden herhangi biriniz seçmekte zorlandığınızda, firma olarak size soracağımız birkaç soru bulunmaktadır. Bunların başında;

  • 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama için ayırdığınız bütçeniz nedir?
  • Özel yapım bir cihaz mı talep ediyorsunuz?
  • Almak istediğiniz cihazda kaç adet fırça bulunmalı vs...

gibi bu ve benzeri birtakım sorular sormamız gerekmektedir. Bize vereceğiniz cevaplara göre size en uygun cihazı belirleyebiliriz.
Aşağıda listelenen ve tam otomatik 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası makinalarının fiyatları üzerinden daha fazla indirim yapılmasını ister misiniz?
Bunu için yapmanız gereken tek şey ONLİNE TEKLİF ALMA panelimiz aracılığı ile bizlere ulaştığınız taktirde ayrıca indirim yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası ve  Fiyatları Halkapınar Aşağıda bulunan 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinasının haricinde istediğiniz farklı bir, halı sıkma, yorgan yıkama, nem alma, halı çırpma, halı yıkama makinaları, el tipi halı yıkama makinası , hav alma,, halı kurutma, halı yıkama makinaları, tam otomatik halı yıkama makinaları, halı paketleme veya İkinci El Halı Sıkma, Kurutma Makinası , Halı Toz Alma Makinası 2. El, İkinci El Halı Çırpma Makinası, 2. El Halı Paketleme Makinası , Yorgan Yıkama Makinası İkinci El, Kamanyalı Halı Yıkama Makinalar-Setleri makinalarımızda indirimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu cihazlarımızın en önemli özelliği piyasada muadilinin olmayışıdır. Halı Yıkama Firmalarının şu konuda rahat olmalarını ve bizi Referanslarımıza sormalarını rica ederiz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız. İster sıfır(Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası) bizden alın, isterseniz elinizde bize ait 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinasını sizden geri alalım. Bize 7 / 24 ulaşabilir. Bilgi talebinde bulanabilir veya cihazlarımız hakkında sizin keseniz uygun olan cihaz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Aşağıda üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm 2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama görsellerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Cihazların teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, bakmak istediğiniz modelin üzerine tıklayınız ve fiyatları aşağıda mevcuttur.

ONLİNE TEKLİF ALMA