4 Fırçalı Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında;

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinaları Modellerimiz;

DMHY-17-4F-K Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-17-4F-K   /  45.000,00 TL
DMHY-17-4F-G Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-17-4F-G   /  40.000,00 TL
DMHY-15-4F Serisi Halı Yıkama Makinası
DMHY-15-4F-K   /  40.000,00 TL
4 Fırçalı Halı Yıkama DHYM-18-4F Model Makinası
DHYM-18-4F   /  37.500,00 TL

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında;

indirimli kampanyali tam otomatik hali yikama makinalari fiiyatlari firmalari setleri kampanyalari Doğan Makina olarak; kaliteli hizmet vermek ve sürekli yenilenen, gelişen teknolojiyide takip ederek birbirinden farklı ve son model 4 Fırçalı Halı Yıkama Makinaları Özellikleri Hakkında; bilgilerimizi ve modellerimizi sizlere sunmanın gururu içindeyiz.

Halı Yıkama Firması olarak; aşağıdaki modellerimizden herhangi biriniz seçmekte zorlandığınızda, firma olarak size soracağımız birkaç soru bulunmaktadır. Bunların başında;

  • için ayırdığınız bütçeniz nedir?
  • Özel yapım bir cihaz mı talep ediyorsunuz?
  • Almak istediğiniz cihazda kaç adet fırça bulunmalı vs...

gibi bu ve benzeri birtakım sorular sormamız gerekmektedir. Bize vereceğiniz cevaplara göre size en uygun cihazı belirleyebiliriz.
Aşağıda listelenen ve tam otomatik makinalarının fiyatları üzerinden daha fazla indirim yapılmasını ister misiniz?
Bunu için yapmanız gereken tek şey ONLİNE TEKLİF ALMA panelimiz aracılığı ile bizlere ulaştığınız taktirde ayrıca indirim yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinları ve Fiyatları Aşağıda bulunan halı yıkama makinalarının haricinde istediğiniz farklı bir, halı sıkma, yorgan yıkama, nem alma,, el tipi halı yıkama makinası , hav alma, halı kurutma, halı çırpma, halı paketleme makinalarımızda mevcuttur. Bu cihazlarımızın en önemli özelliği piyasada muadilinin olmayışıdır. Halı Yıkama Firmalarının şu konuda rahat olmalarını ve bizi Referanslarımıza sormalarını rica ederiz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimizin arkasındayız. İster sıfır bizden alın, isterseniz elinizde bize ait 2.el halı yıkama makinasını sizden geri alalım. Bize 7 / 24 ulaşabilir. Bilgi talebinde bulanabilir veya cihazlarımız hakkında sizin keseniz uygun olan cihaz için fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Aşağıda üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm tam otomatik halı yıkama makinalası görsellerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Cihazların teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, bakmak istediğiniz modelin üzerine tıklayınız ve fiyatları aşağıda mevcuttur.

ONLİNE TEKLİF ALMA