Çanakkale Halı Yıkama Firmaları;

Çanakkale İlindeki Firmalara Satılan Modellerimiz;

Çanakkale İlinde Sıfır, 2.El Full Otomatik Bantlı  Halı Yıkama, Sıkma, Kurutma, Paketleme, Hav Alma, Sanayi Tipi Makinalarımızı Alan Firmalar Çanakkale Merkezde Doğan Makinaya ait en az 1 tane tam otomatik halı yıkama makinası bulunmaktadır. İsteriz ki bu sayı hergeçen gün daha fazla olsun. Fakat Çanakkale ilinde genel olarak yanlış bilinen bir gerçeği söylemek istiyoruz. İnsanların temizlik kavramları göreceli birşey olduğu için halı yıkatmak için Çanakkale 'de/da herhangi bir Halı Yıkama Firmasına ihtiyaç duyan insan sayısının da çok az olduğunu istatistik bilgilerle doğrulanmıştır.

İnsanların halı yıkatmak için bir bütçe ayırmadıkları için Firmalar da bu işi en kolay, en ucuz yollar ile çözme yoluna gitmektedirler. Firmaların %90'ı hemen hemen elde yıkama cihazlarını kullanarak halı yıkama işini gerçekleştirmektedir. Bu işlem hem çok zahmetli, temizlik için kullanılan kimyasal malzemenin sahip olduğunu halınızın her tarafına aynı oranda el değmemesi ve elde yıkama makinalarını kullanan kişinin tecrübesizliği halınızı tamamen yitirmenize neden olabilir. Çünkü bu cihazları kullanma teknikleri olduğu için fazla miktarda bastırma aşınmayı artıracağından halınızın ömrüde kısalır. Dolayısı ile profesyonel temizlik için otomatik cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Doğan Makina; olarak insanlara temizliklerinden ödün vermemeleri gerektiğini düşünüyor ve bunu dillendiriyoruz. Otomatik Halı Yıkama Makinaları ve Profesyonel Ekibi olan Firmalara güvenmeleri ricasında bulunuyoruz.

Makinalarımızı Tercih Eden Firmalar

Çanakkale İlindeki Firmalara Satılan Modellerimiz;

Doğan Makina olarak; birbirinden farklı modellerimiz mevcuttur. Bu cihazlarımız aşağıda listelenmiştir. Çanakkale İlinde bu ürünlerimizin hemen hepsinden en az birer adet satmış bulunmaktayız. Firmamızın kalitesi Çanakkale şehrine kadar ulaşmıştır. Doğan makine, için Satış Sonrası Destek çok önemlidir. Firmamızın ününün bu kadar farklı şehirlerde biliniyor olmasının temel nedinin de SATIŞ SONRASI DESTEK olduğunu biliyoruz.

Çanakkale İlinde Satış Yaptığımız İlçeler;

ONLİNE TEKLİF ALMA